Overige locaties

Het hoofdterrein van De La Salle in Boxtel ligt op circa tien minuten loopafstand van het centraal station en op ongeveer tien minuten rijden van de A2. Ook zijn er locaties 24-uursbehandeling, dagbehandeling etc. in Uden, Oss, Boxmeer, Rosmalen, Boxtel en Den Bosch.

RTV Munsel
Munselse Hoeve 4, 5283 TZ Boxtel
munsel@koraalgroep.nl

..

Leefgroephuis Looakker
Looakker 7, 5283 TH Boxtel
​looakker@koraalgroep.nl

Wijzer
Schijndelseweg 1, 5283 AB Boxtel
dewijzer@koraalgroep.nl

WVZ
Schijndelseweg 1, 5283 AB Boxtel
wvz@koraalgroep.nl

Dagcentrum De Snaar
Rijnstraat 16, 5215 EK Den Bosch
desnaar@koraalgroep.nl

De Jachthoorn
Jachthoornstraat 4, 5241 JM Rosmalen
jachthoorn@koraalgroep.nl

Trainingshuis Oss
Atalantastraat 35, 5345 GN Oss
leefgroephuisoss@koraalgroep.nl

Schakel (in het gebouw SBO Het Baken)
Vlasakkers 3, 5345 BC Oss
schakel@koraalgroep.nl

Dagbehandeling 't Spectrum Uden
Ereprijsstraat 1, 5402 GA Uden
DBspectrumUden@koraalgroep.nl

Dagcentrum Het Spectrum
Pastoor Kerstenstraat 38, 5831 EW Boxmeer
spectrum@koraalgroep.nl

Leefgroephuis Uden
Broekmorgen 23, 5401 PJ Uden
uden@koraalgroep.nl
 
Deel deze pagina op